Menu Zamknij

Igrzyska Sportowe Seniorów – Ziębice 2019 walczą o głosy w plebiscycie „Aktywny Dolny Śląsk”

Po sukcesie Igrzysk Sportowych Seniorów, które odbyły się 2 września 2018 r. w Ziębicach, ich organizator – Fundacja „Teraz Ziębice” – planuje kolejną edycję tej imprezy. Aby się odbyła, potrzebne są głosy Dolnoślązaków.

Jak można zagłosować?

Należy wejść na stronę: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/ i wybrać projekt nr 35 w obszarze „wspieranie społeczeństwa obywatelskiego” oraz podać dane niezbędne do weryfikacji i potwierdzenia głosu sms-em.

Oddanie głosu trwa ok. minuty.

Ubiegłoroczne Igrzyska Sportowe Seniorów w Ziębicach zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez uczestników. – Gościliśmy prawie dwustu seniorów, którzy przyjechali do nas z całego Dolnego Śląska – od Stronia Śl. po Szklarską Porębę. Przygotowaliśmy dla nich 10 dyscyplin sportowych oraz wspólne tańce i śpiewy, a także warsztaty ruchowe i rękodzielnicze oraz posiłek regeneracyjny – mówi Agnieszka Rzepka z Fundacji „Teraz Ziębice”. – Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk. Jeśli i w tym roku pozyskamy środki na organizację Igrzysk, będziemy starali się powtórzyć sukces poprzedniej edycji – dodaje.

Więcej informacji o ubiegłorocznych Igrzyskach Sportowych Seniorów można znaleźć na stronie: www.iss.ziebice.info oraz na www.facebook.com/IgrzyskaSportoweSeniorow. Działalność Fundacji „Teraz Ziębice” można śledzić na stronie  www.facebook.com/TerazZiebice.