Menu Zamknij

Lekkoatletyka

OPIEKUN DYSCYPLINY / SĘDZIA GŁÓWNY
Monika Dudek – jej specjalnością są wymagające wybitnej kondycji biegi górskie. Właśnie zakończyła sezon 2024, ale zanim go podsumuje, przedstawimy bilans 2023 roku: 13 startów, w których 9 razy uplasowała się w pierwszej trójce open kobiet – 6 razy wygrała, a 3 razy była drugą kobietą. Zaliczyła także 4 starty zagraniczne: we Włoszech (Lavaredo) na dystansie 50 km była 9. kobietą, pierwszą wśród Polek i pierwszą w swojej kategorii wiekowej; na Węgrzech – zajęła 2. miejsce wśród kobiet, a w Czechach (dwa starty) – była pierwsza w swojej kategorii wiekowej. Prowadzi na Facebooku fanpage Monia-biegowy dzik, na którym dzieli się swoją pasją i motywuje innych do zaprzyjaźnienia się z ruchem. Jest członkinią Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziębice.

2. Rzut woreczkiem prawą lub lewą stopą do celu
3. Rzut gumowym młotkiem na odległość (na zasadzie pchnięcia kulą)
4. Bieg na 60 m

ZASADY UDZIAŁU
1. Liczba uczestników jest ograniczona do 30 (osób).
2. Uczestnikami mogą być zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
3. W dniu zawodów, przed startem uczestnicy muszą zarejestrować się w Biurze Zawodów.
4. Zawodnicy biorą udział w kolejności wyznaczonej w wyniku losowania, które odbędzie się przed startem zawodów.
5. Każda z konkurencji jest osobno punktowana.
6. Zwycięża zawodnik, który po ukończeniu wszystkich konkurencji zdobędzie w sumie najwięcej punktów.
7. Ostateczne rozstrzygnięcia należą do sędziego głównego.