Menu Zamknij

Zapisz się!

Zapisz się w dniu zawodów:

BRYDŻ: 18 września 2021, od godz. 9.00 w Ziębickim Centrum Kultury

POZOSTAŁE DYSCYPLINY: 19 września 2021 r., od godz. 9.00 – na Stadionie Miejskim w Ziębicach!

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Często zadawane pytania:

Czy mogę wziąć udział w więcej niż jednej dyscyplinie sportu?
Wszystkie konkurencje (oprócz brydża sportowego) będą odbywały się w tym samym czasie. Dlatego też każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednej dyscyplinie.

Zarejestrowałem się. Co dalej?
Zawody brydża sportowego odbędą się 18 września 2021 r. o godz. 10.00 w Ziębickim Centrum Kultury. Zawodnicy zarejestrowani przez internet powinni do godz. 9.45 odebrać pakiet startowy w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Ziębickim Centrum Kultury.

Pozostałe zawody odbędą się 19 września 2021 r. o godz. 10.30 na Stadionie Miejskim w Ziębicach. Zawodnicy zarejestrowani przez internet powinni do godz. 9.45 odebrać pakiety startowe w Biurze Zawodów zlokalizowanym na Stadionie Miejskim.

Jeśli nie zdążysz się zarejestrować przez stronę internetową…
W dniu zawodów przyjdź do Biura Zawodów na ziębickim stadionie. Jeśli zawodnicy zgłoszeni przez internet nie zarejestrują się do godz. 9.45, będziesz mógł zająć ich miejsce. Rejestracja uzupełniająca będzie prowadzona do wyczerpania się wolnych miejsc (jednak nie dłużej niż do godz. 10.15).

Jeśli uda Ci się dołączyć do grona zawodników – świetnie! Jeśli nie, dopinguj innych lub weź udział w innych dodatkowych atrakcjach! Program Igrzysk znajdziesz tutaj >>

Regulamin Igrzysk Sportowych Seniorów 2021 >>