Menu Zamknij

Najlepsi – edycja 2019

Zwycięzcami Igrzysk Sportowych Seniorów – Ziębice 2018 w poszczególnych dyscyplinach byli:

ARMWRESTLING

Kobiety:
1. Czesława Duninowska – Stronie Śl.
2. Katarzyna Przystaś – Drożków / gm. Żary
3. Helena Put – Strzelin

Mężczyźni:
1. Wiesław Jabłoński – Kalinowice Dolne / gm. Ziębice
2. Mirosław Flis – Ziębice
3. Zbigniew Kotecki – Ziębice

BADMINTON

Kobiety:
1. Halina Matusiak – Bielawa
2. Beata Skoczylas – Ząbkowice Śl.
3. Barbara Oziębłowska-Rzepka – Ziębice

Mężczyźni:
1. Leszek Dyl – Stronie Śl.
2. Zenon Swędzioł – Świdnica
3. Leszek Grzyb – Bielawa

 

BIEGI

Kobiety:
1. Krystyna Wachol – Świdnica
2. Kazimiera Dąbrowska – Świdnica
3. Anna Obajtek – Stronie Śl.

Mężczyźni:
3. Mirosław Flis – Ziębice
2. Andrzej Olewicz – Bardo
3. Kazimierz Szilder – Świdnica

BOKS

Kobiety:
1. Anna Romańczuk – Stronie Śl.
2. Jolanta Hajnowska – Ziębice
3. Maria Sobko – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. Franciszek Ciempka – Ziębice
2. Edward Laskowski – Świdnica
3. Bogdan Surdyk – Wrocław

 

BRYDŻ SPORTOWY

1. Grzegorz Tarka i Maksymilian Karpierz – Ziębice
2. Krystyna i Jerzy Dziarkowscy – Oborniki Śl.
3. Dariusz Pawliński i Józef Kolak – Ziębice

BULE

Kobiety:

Kobiety:
1. Urszula Grodzicka – Kalinowice Dolne / gm. Ziębice
2. Urszula Tokarska – Strzelin
3. Alicja Kister – Świdnica

Mężczyźni:
1. Kazimierz Markowicz – Świdnica
2. Piotr Denysiewicz – Świdnica
3. Wiesław Dusza – Strzelin

 

LEKKOATLETYKA

Kobiety:

Kobiety:
1. Krystyna Lasek – Pieńsk
2. Czesława Duninowska – Stronie Śl.
3. Czesława Piechnik – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. Jan Walczak – Świdnica
2. Bogdan Surdyk – Wrocław
3. Zbigniew Dwojak – Świdnica

PIŁKA NOŻNA

Kobiety:
1. Grażyna Gruszyńska – Świdnica
2. Eleonora Witkowska – Stronie Śl.
3. Anna Kaczmarek – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. Jan Nowakowski – Muchowiec / gm. Strzelin
2. Marian Baran – Strzelin
3. Marian Majchrak – Strzelin

 

SIATKÓWKA

Kobiety:
1. Maria Omańska – Świdnica
2. Jolanta Kołodziejczyk – Stronie Śl.
3. Iwona Witowska – Świdnica

Mężczyźni:
1. Wiesław Łabęcki – Świdnica
2. Włodzimierz Binek – Świdnica
3. Marek Żmuda – Zebrzydów / gm. Marcinowice

TENIS ZIEMNY

Kobiety:
1. Katarzyna Przystaś – Drożków / gm. Żary
2. Krystyna Kotecka – Ziębice
3. Zofia Koziak – Strzelin

Mężczyźni:
1. Władysław Andruszków – Wrocław
2. Andrzej Krosta – Stronie Śl.
3. Ryszard Krowicki – Kalinowice Górne / gm. Ziębice