Menu Zamknij

Najlepsi – edycja 2018

Zwycięzcami Igrzysk Sportowych Seniorów – Ziębice 2018 w poszczególnych dyscyplinach byli:

ARMWRESTLING

Kobiety:
1. miejsce: Aniela Kwiecień – Ziębice
2. miejsce: Lucyna Piątkowska – Świdnica
3. miejsce: Wiesława Horowska – Bardo

Mężczyźni:
1. miejsce: Wiesław Jabłoński – Ziębice
2. miejsce: Czesław Stukus – Ziębice
3. miejsce: Jan Walczak – Świdnica

BADMINTON

Kobiety:
1. miejsce: Katarzyna Przystaś – Henryków / gm. Ziębice
2. miejsce: Elżbieta Torba – Ziębice
3. miejsce: Bożena Zwolińska – Ziębice

Mężczyźni:
1. miejsce: Wojciech Wiciński – Świdnica
2. miejsce: Łukasz Kaleciński – Wrocław

 

BIEGI

Kobiety:
1. miejsce: Krystyna Warchol – Świdnica
2. miejsce: Czesława Duninowska – Stronie Śl.
3. miejsce: Bożena Zwolińska – Ziębice

Mężczyźni:
1. miejsce: Józef Kraczkowski – Ziębice
2. miejsce: Bogdan Surdyk – Wrocław
3. miejsce: Jerzy Studnicki – Bardo

BOKS

Kobiety:
1. miejsce: Janina Gerczak – Szklarska Poręba
2. miejsce: Jolanta Hajnowska – Ziębice
3. miejsce: Wiesława Horowska – Bardo

Mężczyźni:
1. miejsce: Franciszek Ciempka – Ziębice
2. miejsce: Bolesław Piękoś – Raczyce / gm. Ziębice

 

BRYDŻ SPORTOWY

1. miejsce: Dariusz Pawliński i Józef Kolak – Ziębice
2. miejsce: Waldemar Kowalski i Mirosław Gwiazdowski – Ziębice
3. miejsce: Beata i Teobald Najnert – Ziębice

BULE

Kobiety:
1. miejsce: Dorota Balcerek – Świdnica
2. miejsce: Bożena Chrapak – Świdnica
3. miejsce: Teresa Szmidt – Świdnica

Mężczyźni:
1. miejsce: Tadeusz Grodziski – Kalinowice Dolne / gm. Ziębice
2. miejsce: Andrzej Wołoszyn – Wrocław
3. miejsce: Łukasz Kaleciński – Wrocław

 

LEKKOATLETYKA

Kobiety:
1. miejsce: Anna Obajtek – Stronie Śl.
2. miejsce: Jolanta Bogiel – Stronie Śl.
3. miejsce: Anna Romańczuk – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. miejsce: Andrzej Krosta – Stronie Śl.
2. miejsce: Bogdan Surdyk – Wrocław
3. miejsce: Ryszard Krowicki – Kalinowice Górne / gm. Ziębice

PIŁKA NOŻNA

Kobiety:
1. miejsce: Anna Obajtek – Stronie Śl.
2. miejsce: Teresa Łotyszonek – Stronie Śl.
3. miejsce: Helena Kucharczyk – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. miejsce: Mirosław Masłowski – Ziębice
2. miejsce: Jerzy Rejnowski – Ziębice
3. miejsce: Mirosław Walkarz – Ziębice

 

SIATKÓWKA

Kobiety:
1. miejsce: Teresa Michalak – Stronie Śl.
2. miejsce: Kazimiera Babiarz – Świdnica

Mężczyźni:
1. miejsce: Wojciech Wiciński – Świdnica

TENIS ZIEMNY

Kobiety:
1. miejsce: Katarzyna Przystaś – Henryków / gm. Ziębice
2. miejsce: Anna Szczepańska – Wrocław
3. miejsce: Jolanta Kołodziejczyk – Stronie Śl.

Mężczyźni:
1. miejsce: Andrzej Krosta – Stronie Śl.
2. miejsce: Ryszard Krowicki – Kalinowice Górne / gm. Ziębice
3. miejsce: Jan Walczak – Świdnica